We move it safe. We keep it safe.

Saugus pakavimas, logistika, sandėliavimas.

APIE

Keep.lt

Tai mažosios bendrijos “Novo Sprendimai” valdomas prekės ženklas, kuris apima rinktinius logistinės, sandėliavimo ir pakavimo paskirties produktus. Siūlome sprendimus, kurie užtikrina saugų produkto transportavimą ir atsekamumą, efektyvų užsakymų surinkimą ir paskirstymą. Sukauptos patirties ir žinių dėka MB “Novo sprendimai” specializuojasi įvairių plastiko gaminių – polietileno, polipropileno, nailono, PET ir metalų produktų didmeninėje prekyboje. Siekdami tobulinti savo veiklą taikome aukščiausius standartus, nuolat ieškome naujų produktų ir galimybių.

Dirbame Jums ir siekiame užtikrinti malonų ir kokybišką aptarnavimą, visapusišką informacijos teikimą, bei produkto kokybę. Koncentruojamės į individualių projektų įgyvendinimą.

MŪSŲ PRIVALUMAI

  • Nemokamos konsultacijos ir prekių pavyzdžiai.
  • Garantuotas igalaikių įsipareigojimų vykdymas.
  • Lanksčios atsiskaitymo sąlygos.
  • Pristatymas visoje Lietuvoje ir Europoje.

Teikiame rinkos analizės pasiūlymus siekiant pasirinkti tinkamą prekę.

Konsultuojame susijusiais klausimais ir pagal pageidavimą teikiame bandyminius prekių pavyzdžius siekiant išsirinkti tinkamiausią produktą.

Sudarant ilgalaikes sutartis garantuojame ilgalaikių įsipareigojimų vykdymą. Pagal poreikį įsipareigojimų vykdymas gali būti užtikrintas draudimo bendrovės laidavimu.

Sutartiniu pagrindu taikome įvairius mokėjimo atidėjimo terminus.

Esame sukaupę patikrintą vežėjų partnerių ratą ir užtikriname operatyvų prekių pristatymą Lietuvoje, bei Europoje.

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI

Daiktų transportavimo vežimėliai Lietuvos oro uostams

Įgyvendinant vežimėlių tiekimo projektą Lietuvos oro uostams, 2018m. pristatytas pirmasis užsakymas – daugiau nei 300 vienetų penkių skirtingų tipų transportavimo vežimėlių.

Parama Nacionaliniam Kraujo Centrui

Siekdami prisidėti prie neatlygintinos kraujo donorystės skatinimo Lietuvoje, suteikėme paramą Nacionaliniam Kraujo Centrui užrašų blonknotais, su organizacijos logotipu. Du tūkstančiai vienetų šių suvenyrų buvo išdalinti kraujo donorams kaip padėka už jų gerumą.

© 2018 Visos teisės saugomos MB "Novo Sprendimai". Be rašytinio sutikimo turinį platinti draudžiama.

Gaukite pasiūlymą